zavřít

Tvůrci No Man’s Sky ukázali emotivní adventuru The Last Campfire

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

To to trvalo. Studio Hello Games známé prakticky jen vesmírným survivalem No Man’s Sky už v prosinci roku 2018 představilo svou další hru The Last Campfire, ale až nyní dostáváme nový trailer. Na mnohem menším projektu pracuje jen několik vývojářů a svůj emotivní výtvor vypustí do světa v létě.

zdroj: Hello Games

Adventura The Last Campfire toho na sebe opět mnoho neprozradila, ale nové video dává tušit, že o emoce nebude nouze. Stanete se jakýmsi maňáskem nazývaným Ember putujícím po světě, který už dávno opustil život. Samota spojená s tmou vyvolávají pocity smutku, ale to se brzy změní.

Vypadá to, že se vám podaří osvobodit jakési světlo, možná duši, která rozzáří temné prostory kolem vás a vrátí do prostředí život. Dokonce umí vrátit život i zkamenělým bytostem, ale zjevně je naživu neudrží věčně.

zdroj: Hello Games

Hello Games jsou pěkně tajnůstkářští ohledně své nové hry, ale asi je to dobře. Mohlo by být zajímavé objevovat, co se se zdejším světem stalo a co můžete udělat pro jeho záchranu. Určitě to bude nějak souviset s posledním táborákem, který je jednak v názvu hry, jednak v závěru videa. Jakmile oheň vyhasl, všichni se proměnili v kámen.

Adventura The Last Campfire vyjde letos v létě na počítačích, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Tagy: adventura 3rd person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.