zavřít

Bude Godfall novým Dark Souls? Podívejte se na uniklé záběry

Windows PlayStation 5

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Godfall je jednou z prvních her oznámených pro PlayStation 5. Hra o sobě poprvé dala vědět v půlce prosince na The Game Awards, kde se pochlubila hezkým filmečkem, ale moc podrobností na sebe neprozradila. Hovoří se o ní jako o looter-slasheru, který půjde hrát v kooperaci, a to je zhruba vše. Nové uniklé záběry z hraní naznačují, že nebude mít daleko k Dark Souls.

Godfall možná nebude tak temný a možná ani tak náročný jako Dark Souls a soudě dle řečeného subžánru se mnohem víc zaměří na to, co padá z vašich nepřátel. Ale při sledování pouhé minuty nových záběrů se nelze ubránit srovnání právě s legendárním japonským akčním RPG. Styl soubojů a jejich tempo jsou zkrátka velmi podobné.

I když to vypadá docela fajnově, existuje možnost, že finální hra bude trochu jiná, než teď uvidíte. Jde totiž o rok starý trailer pro interní účely studia Counterplay, čemuž napovídá i odlišné logo v závěru videa. Hra se od té doby mohla v mnoha ohledech změnit, i když záběry působí relativně finálním dojmem.

Video přidal včera na Reddit uživatel, který už stihl smazat svůj účet. Nicméně nemusíte se bát podvrhu, jelikož pravost záběrů potvrdil sám Randy Pitchford, šéf studia Gearbox, které hru vydá ještě letos na PlayStationu 5 a v Epic Games Store (pokud tedy nedojde k odkladu, které jsou poslední dobou standardem).

„Wow! Mohu potvrdit, že „trailer“ na Godfall je ve skutečnosti rok starými záběry z PC, které byly použity pro interní prezentaci v Counterplay. Těší mě vaše reakce a nemohu se dočkat, až uvidíte, jak daleko hra pokročila a jak skvěle se hraje a vypadá na PlayStationu 5,“ napsal Randy na svém Twitteru.

Jedna hra ale na koupi nové konzole nestačí. Už by to chtělo ukázku dalších lákadel, co říkáte?

Tagy: akční third person looter-slasher

Zdroje: PC Gamer,Reddit,Twitter

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.