zavřít

Knights of Honor, Tiger Woods PGA Tour 2005 hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak přesně ze čtvrtka na pátek k tomu došlo.

K čemu? No k tomu, že středověká dobyvatelská simulace Knights of Honor vývojářského týmu Black Sea Studios dospěla do své konečné fáze, byla prohlášena za hotovou a vyslána do lisoven. Trvalo to tři roky a 7 měsíců vývoje, intenzivního testování, vychytávání chyb a dolaďování, než něco takového mohli tvůrci prohlásit. Skutečně slavit ale budou moci začít až v momentě, kdy se hra dostane ke svým příznivcům, a to by mělo být ještě během tohoto měsíce. Abyste si zkrátili dlouhou chvíli, navštivte naši galerii, kam dnes přibyla šestice nových a pravděpodobně i posledních screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

A aby těch radostných zpráv nebylo málo, tak vám dnes ještě oznamujeme, že hotova je už i Tiger Woods PGA Tour 2005, další ročník golfové simulace společnosti Electronic Arts. Na pultech obchodů by tato hra měla být od 20. září 2004, a to ve verzích pro PC, PS2, Xbox a GC. Majitele PC nicméně asi příliš nepotěší skutečnost, že zatímco si jeho kolegové konzoláři budou užívat úplně nových hřišť, a to jak těch smyšlených, tak také licencovaných, PCéčkářům se dostanou do rukou jen ty, které měly konzole navíc už minulý rok a žádné licencované. Kromě toho budou ještě oproti PC verzi ty konzolové umožňovat v multiplayeru i hraní na hráčem vytvořených hřištích, vkládání vlastnoručně vytvořených log a další věci.

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.