zavřít

Cyberpunkové RPG Metalheart hotovo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Akella a Numlock Software konečně oznámily, že cyberpunkové RPG Metalheart: Replicant Rampage je dokončeno.

Přesný termín uvedení této bezesporu nadějně vypadající hry do obchodů bychom se prý měli dozvědět někdy v průběhu tohoto týdne. Zatím se tedy nechte pozvat alespoň do naší galerie, kde na vás čeká balík nových ukázek.


Velmi brzy se na našich stránkách dočkáte rozhovoru, ve kterém se toho o této hře dozvíte mnohem více. Zde je malá ukázka:
    Jak je vyřešen systém soubojů?

    Jde o systém na způsob Fallout a Jagged Alliance. Každý člen týmu má k dispozici určité množství "akčních bodů", které je třeba s rozvahou rozdělit - střílení, pohyb, taktika, atd. Pro některé typy zbraní je vyhrazen zvláštní odstřelovací mód - bude názorně vidět procentuální pravděpodobnost zásahu nepřítele do kterékoliv části jeho těla. Hráč bude mít možnost přizpůsobení tohoto systému, přidáním nebo odebráním akčních bodů potřebných k zásahu konkrétní části těla nepřítele. Kritické zásahy s odpovídajícími brutálními animacemi také nebudou chybět.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.