zavřít

Sněhové radovánky sněžného Yettiho

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sněžný muž, neboli Yetti, představuje přibližně stejnou záhadu jako bájná Lochneska z jezera Loch Ness.

Sem tam se objeví zpráva, že jej někdo zahlédl, čas od času ho někdo vyfotí nebo natočí a pak se zkoumá, jestli třeba náhodou nejde o podvrh. My o jeho existenci nepochybujeme. A co víc, my jsme dokonce zjistili, že se je tento chlupatý dlouhán silně sportovně založen. Přistihli jsme ho (thx ACE), jak na jedné ledové kře trénuje se svými tučňáčími kamarády odpaly na baseballovou ligu.

Určitě si vzpomínáte (není to zase tak dávno), jak jsme vám okolo Vánoc přinesli flashovou gamesku, ve které jste s bandou skřítků rozjížděli katapult naložený kulaťoučkým Santa Clausem a snažili se o jeho vystřelení do co největší dálky. Flashová hra, kterou vám nabízíme dnes, je podobná a jak jsme naznačili výše, jejími aktéry jsou pro změnu Yetti vybavený pořádnou dřevěnou pálkou a tučňák. Cílem je odpálkovat tučňáka snášejícího se z vyvýšené ledově kry do co největší vzdálenosti. Vzhledem k předpokládanému zájmu jsme tuto hru tentokrát dali rovnou lokálně.


Pokud byste raději zkusili zrychlenou verzi hry, ve které tučnák létá podstatně dál, zkuste tento link (thx Levis).
zdroj: ICQ

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.