zavřít

Oznámení RTS Alexander podle filmu Olivera Stonea

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud máte rádi historické velkofilmy s hvězdným obsazením, určitě vám neunikla informace o tom, že režisér Oliver Stone chystá snímek s názvem Alexander, popisující osudy a vztahy slavného vojevůdce Alexandra Makedonského.

zdroj: Archiv

V hlavní roli se představí Colin Farrell, coby jeho matka (!) si zde pak zahraje například i filmová Lara, Angelina Jolie. Více se o filmu a jeho obsazení můžete dozvědět z oficiální homepage, nás nyní bude spíš zajímat oznámení UbiSoftu, který chystá pod licencí filmového Alexandra vlastní hru.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Netradičně nepůjde o akci nebo akční adventuru, ale o military real-time strategii, ve které budete coby Alexandr dobývat tehdy známý svět a setkávat se s různými skutečnými osobnostmi. Ačkoliv zatím se toho o náplni hry příliš neví, jisté je, že bude stejně jako film obsahovat soundtrack od Vangelise. Podle UbiSoftu by hra měla svým obsahem zaujmout jak začátečníky, tak hardcore hráče a sám Stone prý působil při jejím vývoji jako poradce. RTS Alexander by se měla v Americe objevit souběžně s příchodem filmu do kin, tedy někdy v listopadu 2004. Její evropská premiéra pak bude následovat o něco později.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.