zavřít

Sledujte Fight Club #465 o stále větším dopadu koronaviru na herní průmysl. A taky o moralitě

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O dopadu koronaviru na herní průmysl jsme se v podcastu bavili už před několika týdny, jenže tím to bohužel neskončilo. Malé i velké firmy postupně ruší účast na domluvených akcích, velké esportové turnaje se buď přesouvají jinam, nebo rovnou ruší, a vliv viru lze už sledovat i na hardwarové produkci a dostupnosti některých her. Otázkou je, kde a kdy to skončí a jestli budeme mít letos vůbec nějakou E3. A pokud ano, jak bude vypadat...

zdroj: vlastní

Po takhle vážném tématu si diskuzi trochu odlehčíme a podíváme se na komediální či jinak vtipné hry. Většinu her si s vtipem či rovnou smíchem nespojíte, ale to byste se divili, kolik takových kousků vlastně je. A do některých byste to na první dobrou ani neřekli. Vtip ve hrách se rozhodně neomezuje na adventury a už vůbec nezemřel společně s LucasArts a podobnými veterány.

Do třetice se nemůžeme nepodívat na nedávnou statistiku, respektive odhalení faktu, že Mass Effect hrála drtivá většina hráčů za hodného Sheparda. Vývojáři si tak dělali práci s obsahem pro Renegády skoro zbytečně a nabízí se otázka, jestli má vůbec smysl dávat hráčům na výběr. A jak je to vlastně s těmi hrami, kde hrajete automaticky za ty špatné?

Na závěr podcastu si posvítíme na vaše dotazy. Ty nám můžete posílat buď na email podcast@games.cz, nebo se nás ptát během živého vysílání na chatu na YouTube, na Twitchi nebo na Mixeru. Některé dotazy si necháme na závěr, jiné vytáhneme už během diskuze u jednotlivých témat, tak se neostýchejte a sypte to tam.

zdroj: Valve

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.