zavřít

Sledujte Fight Club #461 o Commandos 2, Netflixu a dopadu koronaviru na hry

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak to dlouho netrvalo a už tu máme první velké zklamání letošního roku. Remasterovaná verze Commandos 2 se nepovedla tak moc, až to bolí. Takhle odfláknutý remaster se jen tak nevidí, a proto vás před ním chceme varovat nejen ve včerejším komentáři, ale i v dnešním Fight Clubu. Navíc to vezmeme ze široka, a tak neskončíme jen u Commandos, ale posvítíme si i na další zpackané návraty slavných značek.

Od Commandos 2 a jiných remasterů se přesuneme k Netflixu a hrám, kde se toho děje poměrně dost. Jednak tam nedávno uspěl Zaklínač a taky by tam chtěl Cory Balrog, respektive by tam rád viděl „svůj" God of War. A jaký seriál by se na Netflixu líbil vám? Nakonec se na chvíli zastavíme i u aktuálního koronaviru, který začíná ovlivňovat i některé herní věci, v čele s Plague Inc a League of Legends.

Na závěr a vlastně i kdykoliv během podcastu nám můžete posílat své dotazy. K tomu vám může posloužit emailová adresa podcast@games.cz, nebo nám je můžete psát během živého vysílání na Mixer či Twitch. Záznam Fight Clubu pak samozřejmě najdete i na našem kanálu na YouTube.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.