zavřít

Odladěný System Shock 2 bude od zítřka v prodeji na GoGu

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud tu osobu na obrázku neznáte, tak se těšte, brzy se s ní můžete setkat. Stačí vám deset babek a za nějakých 18 hodin je vaše. Dejte si ale bacha, protože vám možná nadělí nejstrašidelnější (herní) momenty vašeho života. Dobře, konec srandy. Jak si můžete všimnout dle odpočítávání na HP GoG.com, tak se zítra na této sajtě začne prodávat digitální verze RPG klasiky System Shock 2 od Looking Glass, a velká věc je to hlavně proto, že se do těchto chvil hra digitálně nikde koupit nedala.

Jak je uvedeno v rozhovoru na RPS, licenci k prodeji digitální verze se podařilo sehnat Stephenu Kickovi a jeho týmu z Night Dive, přičemž v zatím blíže nespecifikovaném časovém horizontu po vydání na GoG.com bude upravená verze SS2 dostupná i na Steamu. Zmíněné úpravy znamenaly hlavně zajištění bezproblémové fungování hry pod Win XP, Vista 7 a 8 s využitím některých fanouškovských modifikací. Na GoGu pak ke hře dostanete soundtrack, artworky, mapy lodi Von Braun, první koncept hry, rozhovor s Kenem Levinem a prý ještě mnohem a mnohem více.

Zástupce GoGu tvrdí, že je de facto taková sběratelská edice SS2, ale podle mého je podstatnější, že GoG verze bude modovatelná – ono těch fanouškovských výtvorů jsou mraky a spousta z nich vážně stojí za to. A protože není jisté, jestli zamýšlený nový trailer na Systém Shock 2 bude, nebo ne, tak si pusťte pod textem třeba tohle. A teď chci od vás slyšet, respektive číst, kdo do toho zítra na GoGu půjde. Hlásím se jako první, krabice s hrou je zahrabaná bůhví kde….

Tagy: akční RPG klasika

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.