zavřít

Fights in Tight Spaces vás promění v Johna Wicka, ale s kartičkami a na tahy

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kolik různých žánrů se vejde do jedné hry? Fights in Tight Spaces je v základu taktickou tahovkou, kterou ale ovládáte skrz kartičky z vámi sestaveného balíčku, a posléze sestává z pohybů inspirovaných akčními filmy s asijskými bojovými mistry. Vizuálně se navíc inspiruje monochromatickou estetikou Superhot. Zní vám to překombinovaně? Podívejte se na trailer, hra je přehlednější, než by se mohlo zdát.

zdroj: Ground Shatter

Fights in Tight Spaces operují s klasickou čtverečkovanou mřížkou, kterou můžete znát třeba z XCOMu a obdobných tahovek, jen namísto volného pohybu nebo útoku máte k dispozici karty značící schopnosti vašeho agenta. Něco jako hrát karetní šachy s Johnem Wickem. Nebo za Johna Wicka? Snad tentokrát nedojde na žádné zabíjení psů.

zdroj: Ground Shatter

Kartičky si postupně taháte z vámi připraveného balíčku a schopnosti na nich vyobrazené si můžete postupně i vylepšovat. Kromě toho můžete různě využívat také vlastností prostředí – přelomit někým desku stolu bylo už v osmdesátkách efektnější, než ho fackovat nohou. Ale to je věc vkusu.

Fights in Tight Spaces gify zdroj: Ground Shatter

Tvůrci z bristolského studia Ground Shatter si pro vás přichystali více než 150 různých karet, s jejichž využitím se musíte zbavit kriminálních organizací napříč celým světem. Vašeho muže v černém při tom může potkat hromada náhodných událostí a vylepšení, ale i trvalých zranění. Studio na hře spolupracuje s vydavatelstvím Mode 7, autory série kyberpunkových tahovek Frozen Synapse.

Singleplayerová karetní takticky-tahová bojovka Fights in Tight Spaces by měla vyjít ještě během letošního roku na Steamu a nespecifikovaných konzolích.

Tagy: tahová taktická bojovka karetní hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.