zavřít

Donuťte kamarády hrát Wildlands, Ubisoft vás odmění

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands vyšlo už loni v březnu, druhý rok rozšířené podpory je však v plném proudu. Pod názvem Special Operation 3 se skrývá hned několik nových misí a map spolu s fotomódem a věrnostním programem, včetně několika úprav týkajících se mikrotransakcí. Vzhůru do Bolívie!

Dodatek Special Operation 3 vyjde na všech platformách 11. prosince. Majitelé speciálního passu pro druhý rok se tehdy dočkají také dvou nových tříd pro multiplayerový Ghost War spolu s jedním balíčkem kosmetických drobností. Ti, kteří tenhle pass nevlastní, tedy všichni majitelé základního Wildlands, si na dvojici tříd počkají do 18. prosince.

Více než rok a půl po vydání do hry přibude taky fotomód, nová PvE mise a dvě PvP mapy. Do obchodu Ubisoft přidá na 90 nových předmětů a dále bude měnit systém ekonomiky s Prestige body, které od červencového updatu můžete získat i pouhým hraním, nejen skrz mikrotransakce za reálné peníze.

Mezi 11. prosincem a 11. únorem pak budou moct PC hráči získávat odměny za verbování dalších oveček. Pokud si Wildlands pouze zahrají, získá hostitel bedny z edice Spec Ops a Ghost War. V případě, že si ho rovnou koupí, dostane dokonce Battle Crate. Počet lidí, které můžete překonvertovat, není omezený.

Do konce druhého roku podpory by Ubisoft měl stihnout ještě minimálně jeden velký update. Pozitivní pro hráče je především ten fakt, že přestože si můžou zakoupit prémiový pass za 30 dolarů, dostanou skrz něj jen kosmetické záležitosti a dřívější přístup k některým prvkům. Klíčový herní obsah ale dostávají všichni majitelé Ghost Recon Wildlands bez rozdílu.

Tagy: akční third person otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.