zavřít

Crypto-137 začne opět rozdávat anální sondy v remaku Destroy All Humans!

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Jak by asi vypadala naše Země v 50. letech minulého století, kdyby došlo k mimozemské invazi? Přesně takový pohled nabízí letitá série Destroy All Humans!, jejíž první díl z roku 2005 se příští rok, tedy na 15. výročí hry dočká pořádného remaku.

Destroy All Humans! je vyvíjená v německém studiu Black Forest Games (Giana Sisters, Fade to Silence) a jde o jednu z 80 her ve vývoji, které momentálně tvoří portfolio vydavatelství THQ Nordic. Tvůrci pro účely remaku sáhli po Unreal Enginu 4 a přestože se v jistých věc hodlají držet předlohy, neodpustí si i nějaké novoty.

V roli jediného mimozemšťana na Zemi budete terorizovat celé lidstvo. Potřebujete totiž nasbírat co nejvíc lidského DNA, a věříte, že nejsnazší cesta vede přes jejich mozky. Nicméně zbraně budete mít všeho druhu, a třeba taková Anal Probe Gun mluví za vše. On i tento skvělý trailer je všeříkající:

Jak můžete vidět, hra si dělá srandu z období, lidí a politiky 50. let minulého století. Je vlastně vyloženou parodií. Příběh a humorné dialogy z originálu zůstanou prakticky netknuté, změn se dočká Crypto, který bude pohyblivější, jeho zbraně a schopnosti projdou updatem a dostane do vínku telekinezi. Tvůrci nové soubojové možnosti a jejich kombinování popisují jako potomka rytíře Jedi a Goat Simulatoru...

S akční adventuru s otevřeným světem jste se dosud nemohli setkat, pokud jste se vyhýbali konzolím. První díl totiž vyšel pouze na prvním Xboxu a PlayStationu 2, jeho pokračování zavítala ještě na Xbox 360 a Wii. Remake prvního dílu tak bude vůbec první příležitostí zahrát si tuto taškařici na počítačích, ale i PlayStationu 4 a Xboxu One. Destroy All Humans! vyjde příští rok, a pokud tvůrci skutečně cílí na datum výročí, pak byste se mohli dočkat kolem data 21. června.

Tagy: invaze mimozemšťané akční retro remake adventura E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.