zavřít

Chystá se nová hra ze světa Alien Hominid od tvůrců Castle Crashers

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Tomáš Kotas Komentáře: 0

Alien Homind se vrátí. A podle všeho sebou vezme i své kamarády. Přesně to ukazuje trailer na pátou hru od nezávislého studia Behemoth, které stojí za hitem Castle Crashers. Nová hra má podtitul Invasion a bude se jednat o kooperativní střílečku ze světa žlutého mimozemšťana, který má oblibě ukousávat hlavy agentům FBI. Fanoušci budou moc více zjistit o hře na PAX East a EGX Rezzed, kde by měla být hra i k vyzkoušení.

Alien Hominid začal svou videoherní historii jako malý flashový titul programátora Toma Fulpa a animátora Dana Paladina na stránce Newgrounds.com. Díky velkému zájmu, který hra sklidila, navrhl dvojici jejich nynější kolega a fanoušek hry John Baez, zda by neměla zájem vytvořit plnohodnotnou verzi hry na konzole, s tím že by zařídil její produkci.

Alien Hominid se stala první hrou studia Behemoth a vyšla v roce 2004 na Playstation 2 a Nintendo Gamecube v Severní Americe. O rok později byla dostupná v Evropě a vzniklo několik portů na další herní platformy, včetně původního Xboxu, Gameboy Advanced, nebo Gizmondo. V roce 2008 vyšla vylepšená verze hry na Xbox 360 s názvem Alien Hominid HD.

Samotný postava Hominida se od té doby ukázala pouze jako hostující postava v jiných titulech, jako třeba sidescrollové rubačce od stejného studia Castle Crashers, nebo smashovském prohlížečovém klonu Newground Rumble na stránce Newgrounds.

Tagy: akční

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.