zavřít

Animovaný film o Zaklínači se nezaměří na Geralta, ale jeho mentora Vesemira

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Žádný Geralt, Vesemir bude hlavním hrdinou připravovaného animovaného filmu od Netflixu. Snímek Nightmare of the Wolf se tedy bude odehrávat daleko před vstupem Řezníka z Blavikenu na scénu. Netflix to potvrdil ve zprávě, kde cituje anotaci filmu: „Dávno předtím, než učil Geralta, Vesemir začal svou cestu Zaklínače poté, co jej záhadný Deglan získá pomocí Zákona překvapení.“

Dočkáme se tak asi nového přírůstku do zaklínačského universa, což osobně kvituji. Je to lepší než lepit do časové linky další Geraltovy příběhy. Navíc animovaná odbočka může efektivně pomoci i druhé sezóně hraného Zaklínače. V té totiž má hrát větší roli Vesemir, což tedy je asi překvapení jen pro ty, kteří nečetli knížky a u her nedávali tolik pozor. Mimochodem, sice jen na Twitteru a napůl v žertu projevil zájem o roli Vesemira Mark Hamill, na což producentka Lauren Hissrich zareagovala… takhle:

hamillvesemir zdroj: Vlastní

Nicméně není nemožné, že by si Geraltova „otce“ zahrál právě Hamill. Ten se nebojí větších televizních projektů a objevil se kupříkladu v u nás natáčeném templářském seriálu Knightfall, takže tu nemalá šance je. Osobně bych se tedy nezlobil za pěkně cynického Vesemira v Hamillově podání.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.