zavřít

Nové obrázky a video z Car Tycoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste se ještě nikdy nesetkaly se hrou, která by Vás zasvětila do tajů prodeje automobilů, nezoufejte, už se na tom pracuje.

zdroj: Archiv

Fishtank Interactive totiž oznámili, že plánuje vydat strategii, řadící se mezi "tycoonovky", s názvem Car Tycoon. Jeho tvůrcem je nepříliš známý tým VectorCom.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Vybrat si budete moci ze dvou módů. Jeden, který bude zahrnovat určitý scénář s cílovými požadavky, jež bude nutné splnit. A druhý, bez specifikování cíle, pouze prostě budete prodávat auta a hrát, jak se Vám zalíbí. Ale nebude to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Na začátku totiž budete mít pouze jednu továrnu, jednu předváděcí místnost a nákresy všech částí od dvou typů vozidel. Každé auto je složeno ze čtyř komponent (motor, podvozek, vnitřek a karoserie). Pak se teprve pustíte do výroby. Když se vozidla nebudou prodávat podle Vašich představ, nezbyde Vám nic jiného, než se pokusit o nějaká vylepšení, která budete provádět buď sami anebo si v časové tísni zakoupíte návrhy specializovaných společností. Protože však není možné v jedné továrně vyrábět více typů vozidel, bude nutné abyste si zakoupili nějaké další prostory, v kterých byste si zařídil další fabriku. A ani to nebude jednoduché, jelikož počet volných objektů ve městě je omezen, a tak když budete o některou zvlášť stát, sáhnete si hluboko do kapsy.

Car Tycoon by měl být vydán ještě letos v prosinci, nejdříve však v německé verzi, ze které jsou také tyto nové obrázky. Ale anglická verze se také připravuje, což potvrzuje i nedávný trailer z výstavy ECTS.
zdroj: Fragland zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.