zavřít

Nepatrný pohyb Prince of Persia.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle trojic obrázků a artworků na internet utíkají také první záběry z hraní, jako vždy to ale má háček..

Následuje krátký odpolední update k akční adventuře Prince of Persia, jejíž celshadová grafika podnítila řadu diskusí, které UbiSoft dále sytí vypouštěním nových médií. Tentokrát je to trojice obrázků, bohužel jen o střední velikosti, na nichž uvidíte další část princova souboje s modrou bestií, hrdinův běh vedle Eliky i lezení po sloupu. Hned pod nimi pak naleznete tři další artworky, na nichž ona zlá černá esence skutečně začíná vypadat trochu jako remix kouřového monstra ze seriálu Ztraceni..


trojice nových screenshotů, další hledejte v galerii


trojice nových artworků

A na závěr pak jednu perličku opravdu jen pro hardcore fanoušky hry, totiž další z řady nicneříkajících krátkých videí, které někdo očividně nahrává na svůj mobilní telefon. Ještě před oznámením hry jsme tu takto měli rotující model princovy hlavy, dnes jsou to zase "první záběry přímo ze hry", pozor, zbytečně se nevzrušujte, ve skutečnosti jde totiž pouze o několik rotací kamery kolem dvojice hrdinů. Ale protože ti se očividně hýbou, prvenství v tomto ohledu autorovi nahrávky opravdu upřít nelze. Ehm..


Prince of Persia shakycam rotace kamery

Prince of Persia vyjde pro PC, Xbox360 a PS3 koncem roku, nebude chybět ani na E3 a více se o něm dočtete v našem preview nebo v posledních článcích:

Tajemná rukavice z Prince of Persia.  [8.6.2008 13:13 - levis]
Po boku družky v Prince of Persia.  [29.5.2008 14:14 - levis]
Prince of Persia. - UbiDays média  [28.5.2008 22:44 - jd]
Cestovatel z pouště v Prince of Persia.  [24.5.2008 14:14 - levis]
Běhání po stěnách v novém Prince of Persia.  [5.5.2008 09:09 - levis]
zdroj: diskusní fóra

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.