Létající Čestmír nad Vietcongskou džunglí?
zdroj: Archiv

Létající Čestmír nad Vietcongskou džunglí?

14. 1. 2003 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Demo nadějně vyhlížející taktické akce Vietcong, na které v současné době pracují brněnští Pterodoni a které si získává oblibu stále většího okruhu hráčů, si s největší pravděpodobností koleduje o další, v pořadí již druhý patch.

Následující screenshoty totiž zachycují některé, ne zrovna příjemné herní situace, které bortí a podkopávají podstatný pilíř všech síťových her – fair-play. Abych nechodil kolem horké kaše, na rovinu řeknu, že ve Vietcong demu lze poměrně úspěšně a beztrestně podvádět. Jedním z takových podvodů je možnost „létat“ nad zemí a zase kdekoliv v mapě přistávat. Tímto způsobem lze například přenášet nepřátelskou vlajku, nebo kohokoliv pěkně z výšky ostřelovat. Na následujícím obrázku je zachycen jeden takový Létající Čestmír poté, co byl jeho letecký manévr ukončen férovou dávkou ze samopalu AK-47. Tuto chybu můžete vidět i v krátkém videu (3 MB, DivX, thx to M@ster).

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
kompletní galerie

V mapě Stream, kterou demo Vietcongu obsahuje, se nacházejí i místa zcela mimo herní prostory, které neměly být hráčům nikdy přístupné. Do nich se drtivá většina hráčů také nedostane, ale jak dokazují screenshoty přímo ze hry, není to úplně nemožné. Na těchto skrytých místech je zručný sniper v podstatě nezlikvidovatelný. Zejména proto, že jím zasažený hráč vůbec netuší, odkud výstřel přišel. Doufejme, že se co nevidět objeví nějaký opravný patch pro odstranění těchto dětských nemocí. Plná verze Vietcongu by podle dnešního rozhovoru na HomeLanu měla být hotova už v únoru.
zdroj: vlastní zpráva

cappy

Nejnovější články