Ve filmových Borderlands si zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 17:12 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Filmové adaptace her bývají bohužel pořád poněkud béčkovou produkcí, v posledních letech se ale situace obrací k lepšímu a herních námětů si začíná všímat i Hollywood. O chystaných filmových Borderlands z produkce Lionsgate jsme se dozvěděli už před pěti lety, načež si projekt do únorového oznámení režiséra pobyl u ledu a nyní si na seznam herců můžete zapsat první oficiálně potvrzené jméno.

Cate Blanchett si můžete pamatovat třeba jako bohyni Helu ze superhrdinského Thor: Ragnarok, agentku KGB v Indiana Jones a Království křišťálové lebky anebo coby paní lothlórienských lesů Galadriel. A z mnoha dalších rolí.

„Jsem moc rád, že si skvělá Cate Blanchett zahraje v Borderlands. Spolupracovali jsme spolu na Čarodějových hodinách a věřím, že dokáže zahrát cokoliv. Od dramatu přes komedii až po akci, Cate září v každé scéně,“ prohlásil režisér chystaného filmu Eli Roth v rozhovoru pro Entertainment Weekly. Na produkci se bude podílet mimo jiné Randy Pitchford, šéf studia Gearbox, kterému série patří.

Blanchett je držitelkou dvou Oskarů za snímky Letec a Jasmíniny slzy, tří Zlatých glóbů plus pár dalších nominací, takže je zřejmě poměrně dobrou herečkou. Třpytivé sošky nelžou!

Filmové Borderlands jsou v předprodukční fázi, ale příslib tak významného hereckého jména naznačuje, že by mohlo jít o jeden z těch herních filmů, které se reálně opravdu dostanou na plátna kin. Nebo alespoň na streamovací služby.

A pokud vám unikl můj předchozí článek týkající se Borderlands: Tento týden se kolekce složená z dvojky a „pre-sequelu“ rozdává na Epic Games Store, takže si ji můžete zahrát a nezaplatit za ni ani korunu.

Nejnovější články