Tvůrci The Elder Scrolls online údajně chystají hru s létajícími auty
zdroj: Zenimax

Tvůrci The Elder Scrolls online údajně chystají hru s létajícími auty

23. 11. 2022 14:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Studio Zenimax Online stojí za dodnes aktivním MMORPG The Elder Scrolls Online, v minulosti přiložilo ruku k dílu i u projektů Doom a Fallout 76. TESO je staré už osm let a tvůrci od té doby nic nového vlastního nevydali. Loni se ale stali součástí Xbox Games Studios v Microsoftu a podle nepotvrzených informací už dávno pracují na novém projektu.

Twitterový účet Klobrille zaměřený na veškeré dění okolo Xbox Games Studios a Bethesdy sdílel obrázek, který působí, jako by vypadl z nějaké oficiální prezentace studia. Vidíme v něm informace o počtu zaměstnanců (přes 500), rok založení (2007), počet studií (5) a světy, na nichž se Zenimax Online Studios podílí – The Elder Scrolls, Fallout a nová značka.

Klobrille k tomu dodává informace vytažené z rozhovoru s tvůrčím ředitelem společnosti Benem Jonesem, v němž uvedl, že na nové značce pracuje již 4 a půl roku 200 zaměstnanců a jde o značnou investici.

Jiný twitterový účet bogorad222 tvrdí, že tímto projektem má být sci-fi hra vyžadující nový engine pro míru vertikality futuristického města. Údajně je to něco jako Pátý element s létajícími auty a parkourem, popsaný jako Spider-Man na steroidech.

Jsou to hodně divoké spekulace, ale alespoň něco pravdy na tom všem je – že Zenimax Onlines Studios skutečně pracují na nějaké nové značce. Tak snad nám ji co nevidět představí.

Nejnovější články