Otřesný remaster GTA: The Trilogy dostává první velký update
zdroj: Rockstar

Otřesný remaster GTA: The Trilogy dostává první velký update

22. 11. 2021 11:31 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition si minulý týden v Pavlově recenzi vysloužila přídomek největší ostudy letošního roku. Rockstar mezitím už stihl stáhnout pomyslný ocas a vypustit prohlášení, že trojice remasterů zdaleka nesplňuje nastavené standardy, ale průšvih už je na světě. Prozatím vám alespoň malou náplastí může být čerstvý patch, který napříč „vylepšenými“ verzemi GTA 3, Vice City a San Andreas opravuje některé neduhy.

V seznamu změn najdete všechno možné: odstranění děr v mapě, problémů s vykreslováním modelů postav v cutscénách i nechvalně proslulého problému s deštěm v San Andreas, přes který v noci nebylo absolutně nic vidět. Pořád se ale z neznámých důvodů vykresluje až za ostatními vodními plochami.

Patch je v této chvíli dostupný na PS4, PS5, Xboxu One a Xboxu Series X|S. Na PC a na Switch zatím nedorazil. Kompletní seznam změn si můžete přečíst na oficiálním webu.

Z dalších novinek Rockstar změnil své předchozí rozhodnutí stáhnout z trhu starší, neremasterované verze trilogie Grand Theft Auto. Všichni, kdo si Definitive Edition pořídili na PC, dostanou klasické verze GTA 3, Vice City a San Andreas. Pokud jste si remastery nekoupili, můžete si původní hry pořídit v balíku na Rockstar Store.

Nejnovější články