Na Netflix míří poslední série Castlevanie a dokument o Dotě
zdroj: Foto: Netflix

Na Netflix míří poslední série Castlevanie a dokument o Dotě

19. 4. 2021 14:10 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Že Netflix fušuje do videoher svými seriálovými adaptacemi, je už dobře známá věc. Nedávno vydal například anime Dota: Dragon’s Blood ze světa MOBA hry Dota 2, k níž právě dnes přidává dokument zvaný Free to Play.

Nejedná se ovšem o žádnou novinku. Free to Play natočilo samotné Valve již v roce 2011 během prvního turnaje The International a zaměřilo se v něm na tyto tři profíky a jejich životy: Danil „Dendi“ Ishutin, Benedict Lim „hyhy“ Han Yong a Clinton „Fear“ Loomis.

Dokument vyšel v roce 2014 na YouTube, kde je dostupný dodnes. Ale pokud z jakéhokoliv důvodu dáváte přednost Netflixu, můžete si ho pustit i tam.

Co už se ale týká pouze Netflixu, je seriál Castlevania, jedna z prvních a dodnes jedna z nejlepších adaptací videohry od této „televizní stanice“. První série Castlevanie byla odvysílána v červenci roku 2017 a téměř o čtyři roky později se dočkáme již čtvrté a zároveň poslední řady.

10dílná série bude mít premiéru 13. května, ale neroňte slzy, všechno tím neskončí. Netflix má totiž v plánu v Castlevanii pokračovat. Respektive chystá jiný seriál zasazený do stejného světa, ve kterém budeme sledovat osudy nových postav. Kdy se ho dočkáme, je v tuto chvíli ve hvězdách.

Castlevania zdroj: Foto: Netflix

Nejnovější články