Druhá sezóna Suicide Squad se den před startem odkládá
zdroj: Rocksteady

Druhá sezóna Suicide Squad se den před startem odkládá

10. 7. 2024 15:30 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Studio Rocksteady na poslední chvíli odložilo start druhé sezóny pro svůj kooperativní looter shooter Suicide Squad: Kill the Justice League. Nový obsah včetně hratelné hrdinky Mrs. Freeze měl do hry dorazit zítra, 11. července, bez konkrétního odůvodnění se ho ale dočkáte až 25. července.

Tým informaci zveřejnil na sociálních sítích, kde pouze fanouškům děkují za trpělivost. Není to přitom poprvé, co se Rocksteady s updaty pro Suicide Squad opozdilo. Je samozřejmě otázka, kolika hráčům tohle zpoždění bude trhat žíly – PC verzi na Steamu hrají nižší stovky lidí (SteamCharts) a ani první sezóna s Jokerem nezvládla přivolat davy věrných komiksových fanoušků.

Druhá sezóna vás tentokrát nechá hrát za ženskou verzi Mr. Freeze, Victorii, která disponuje plejádou ledových schopností. Kromě nové hratelné postavy se můžete těšit na nové zbraně, mapu a dvě příběhové epizody.

Po této sezóně by měly v letošním roce následovat ještě dvě další, taktéž s novými hratelnými záporáky. Těžko říct, nakolik se bude Warner Bros. chtít hru dotovat do budoucna, finanční ředitel společnosti Gunnar Wiedenfels v únoru prohlásil, že je Suicide Squad finančním propadákem, který nesplnil očekávání. Na vývoji vydavatelství prodělalo přes 200 milionů dolarů (více než 4,6 miliardy korun).

„Pod zábavnou akcí a výborně zahranými postavami se skrývá průměrný looter shooter, ve kterém opakujete asi pět aktivit pořád dokola. Suicide Squad: Kill the Justice League mohla fungovat jako krátká akční odbočka. Jako hra, ke které se budete pravidelně vracet, ale naprosto selhává,“ napsal Kuba ve své recenzi a čísla hráčů na Steamu necelého půl roku po vydání jeho tehdejší předpověď do puntíku potvrzují.

Nejnovější články