zavřít

Futuristická střílečka Ironsight s drony dorazila na Steam

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pokud už vás náhodou nebaví multiplayer v Call of Duty, Counter-Striku, Overwatchi, Rainbow Six Siege a dalších zavedených hrách a rádi byste dali šanci něčemu novému od neznámého korejského indie studia, pak vám stačí skočit na Steam a pustit se do free-to-play týmové střílečky Ironsight. Pecku od toho asi nečekejte, ale třeba vás mile překvapí.

Ironsight se píše rok 2025 a vlivem přírodní katastrofy je lidstvo na kolenou. Existuje už jen jediný zdroj energie zvaný Trinitium, o který svádí boj dvě znepřátelené strany. Tak, nezajímavé příběhové pozadí bychom měli za sebou a můžeme se pustit do akce.

Tvůrci futuristické multiplayerové střílečky si pro vás připravili 14 map a přes sto upravitelných zbraní. To by samo o sobě nebylo zas tak zajímavé a hra by jen s tímto obsahem vypadala jako další tuctová střílečka, ale naštěstí to není všechno.

Je zde totiž zajímavé ozvláštnění v podobě dronů. Těch je několik typů, z nichž si vybíráte. Použití dronů vám pomůže s odhalením nepřátel, ale i s jejich zneškodněním. Drona sami ovládáte, takže můžete hezky z výšky odstřelovat nepřátele pod sebou, likvidovat konkurenční drony a krýt svá vlastní záda. Drony se ale neomezují jen na vzduch. Jak můžete vidět v novém traileru, lze přivolat i obřího bojového robota.

Ironsight není úplná novinka. Hra byla v uzavřené betě už od konce roku 2017, loni přešla do otevřené bety, ale fungovala jen přes samostatného klienta. Včera konečně zavítala i na Steam v hotové podobě, takže nemusíte stahovat nějaký cizí software. Uživatelské hodnocení není nejzářnější, ale díky free-to-play modelu si každý může udělat svůj vlastní obrázek.

Tagy: online Jižní Korea multiplayer střílečka futuristická

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.