Výrazné zlevnění Playstation 2
zdroj: Archiv

Výrazné zlevnění Playstation 2

26. 9. 2001 18:41 | Byznys | autor: Redakce Games.cz |

Ačkoliv sám čekám spíš na Xbox, o tuhle radostnou zprávičku Vás nemohu připravit.

news zdroj: Archiv Sony Europe právě oficiálně oznámila, že tento pátek dojde k velkému zlevnění Playstation 2 konzolí v Evropě. Tato akce je součást nové velké reklamní kampaně, která má upevnit pozici PS2 oproti konkurenci Xbox and GameCube která přijde na severoamerický trh již v listopadu tohoto roku. Cena PS2 půjde opravdu výrazně dolů, z původních 260 liber na 199! (DM 599, FF 1990), což je v přepočtu necelých 11 tisíc českých korun. Nyní se můžeme nechat překvapit, jak se cena promítne u nás. PS2 se bude zlevňovat samozřejmě také v USA, nejspíše půjde o podobnou cenovou hladinu jako v Evropě, nicméně to oficiálně nebylo zatím oznámeno.

Větší atraktivitě PS2 by měla pomoc také vánoční nabídka nových her obsahující Football 2002, WipeOut Fusion, World Rally Championship, Airblade, Time Crisis 2 a Jak and Daxter, plus několik titulů od nezávislých vydavatelů např. Devil May Cry, Silent Hill 2, James Bond: Agent Under Fire, SSX Tricky, WWF Smackdown! Just Bring It, Legacy of Kain: Soul Reaver 2 a Burnout.

Je celkem jasné, že firma Sony musela slevnit i kdyby nechtěla, pro srovnání XBox se bude prodávat v listopadu za $299.99 (USA) a GameCube dokonce za pouhých $199 (USA). U nás si bohužel na tyto dvě 'krabičky' budeme muset počkat minimálně do jara 2002.

korgull

Nejnovější články