Torchlight III odhalil novou hrdinku. K tělu si nikoho nepustí
zdroj: Echtra Games
Video

Torchlight III odhalil novou hrdinku. K tělu si nikoho nepustí

26. 3. 2020 7:30 | autor: Patrik Hajda |

Co bylo kdysi free-to-play MMO odbočkou, je dnes plnohodnotným singleplayerovým pokračováním. Torchlight III povstal z trosek zamýšleného Torchlight Frontiers, aby dodal fanouškům akční RPG, na které se tolik let těší. Už víte, za koho budete hrát? Pokud vás nezlákal trpaslík stavějící železnici, pak by mohla střelkyně Sharpshooter.

Sharpshooter je v pořadí již čtvrtou představenou třídou po zmíněném železničáři zvaném Railmaster, kouzelníkovi Dusk Mage a mechanickém Forged. Jak už jméno napovídá, její předností jsou zbraně na dálku, ať už jsou jejich náboji šípy, či kulky.

Z nového traileru se záběry z hraní je dobře patrné, že si Sharpshooter nechce nikoho pustit k tělu. Nejlíp jí to jde z patřičné vzdálenosti, kde se ze všech sil snaží zastavit hordy nepřátel dřív, než se dostanou na vzdálenost meče.

zdroj: Echtra Games

Když jí vyloženě poteče do bot, nemůže sáhnout po zbrani na blízko. Nic takového ve svém inventáři nemá. Zato se může pochlubit přístupem k prastarým duším, které povolá na bojiště a nechá je vyřádit se na dotírajících škůdcích.

Pokud by vás zajímalo příběhové pozadí Sharpshooterky nebo zákulisí jejího vývoje, začtěte se do vývojářského blogu. Akční RPG Torchlight III je očekávané letos na počítačích.

Nejnovější články