zavřít

Torchlight III odhalil novou hrdinku. K tělu si nikoho nepustí

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Co bylo kdysi free-to-play MMO odbočkou, je dnes plnohodnotným singleplayerovým pokračováním. Torchlight III povstal z trosek zamýšleného Torchlight Frontiers, aby dodal fanouškům akční RPG, na které se tolik let těší. Už víte, za koho budete hrát? Pokud vás nezlákal trpaslík stavějící železnici, pak by mohla střelkyně Sharpshooter.

zdroj: Echtra Games

Sharpshooter je v pořadí již čtvrtou představenou třídou po zmíněném železničáři zvaném Railmaster, kouzelníkovi Dusk Mage a mechanickém Forged. Jak už jméno napovídá, její předností jsou zbraně na dálku, ať už jsou jejich náboji šípy, či kulky.

Z nového traileru se záběry z hraní je dobře patrné, že si Sharpshooter nechce nikoho pustit k tělu. Nejlíp jí to jde z patřičné vzdálenosti, kde se ze všech sil snaží zastavit hordy nepřátel dřív, než se dostanou na vzdálenost meče.

zdroj: Echtra Games

Když jí vyloženě poteče do bot, nemůže sáhnout po zbrani na blízko. Nic takového ve svém inventáři nemá. Zato se může pochlubit přístupem k prastarým duším, které povolá na bojiště a nechá je vyřádit se na dotírajících škůdcích.

Pokud by vás zajímalo příběhové pozadí Sharpshooterky nebo zákulisí jejího vývoje, začtěte se do vývojářského blogu. Akční RPG Torchlight III je očekávané letos na počítačích.

Tagy: online akční RPG free-to-play mmo

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.