zavřít

GamesPlay GeForce Now: Poradí si streamování s Destiny 2, Assassin's Creed Odyssey, Fortnite a Metrem Exodus?

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ostrá verze GeForce Now je venku, tak jsme se rozhodli, že nažhavíme redakční linku a zkusíme vám ukázat, jak streamované hraní podle Nvidia vypadá. Naše připojení v kanceláři není úplně ideální, hlavně co se stability týče, takže to bude pro službu patřičná zkouška.

Abychom co nejvěrněji simulovali situaci běžného uživatele, spouštěli jsme GeForce Now z obyčejného notebooku s integrovanou grafikou, který na nějaké hraní AAA her nemůže ani pomyslet. Streamovaně jsme si tak zahráli looter-shooter akci Destiny 2, velké RPG s otevřeným světem Assassin's Creed Odyssey, na rychlou odezvu náročný Fortnite, textem překypující Civilizaci VI nebo příběhovou střílečku okořeněnou ray tracingem Metro Exodus.

Jak služba funguje, co k ní potřebujete a jak jsme byli spokojeni s kvalitou obrazu i odezvou her, se dozvíte ve videu níže. A pokud máte nějaké jiné otázky, které jsme v rámci GamesPlaye nestihli pokrýt, nebojte se ozvat na YouTube, e-mailu redakce@games.cz nebo třeba na sociálních sítích.

 

Tagy: gamesplay GeForce NOW

Zdroje: Nvidia,vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.