Máte námět či připomínku? Napište nám
Dnes vychází taktické RPG Iratus: Lord of the Dead a rovnou oznamuje první datadisk
zdroj: Daedalic Entertainment
Video

Dnes vychází taktické RPG Iratus: Lord of the Dead a rovnou oznamuje první datadisk

24. 4. 2020 13:30 | autor: Šárka Tmějová |

Temné RPGčko Iratus: Lord of the Dead si prošlo předběžným přístupem a počínaje dnešním dnem si variaci na Darkest Dungeon z pohledu zlovolného nekromanta můžete konečně zahrát načisto. Mezi early accessy na Steamu se ve chvíli vydání udrželo na prvním místě, nyní do něj přibyly dvě nová patra, nové předměty a úkoly. Spolu s nimi se můžete začít připravovat na první zářijový dodatek.

Studio Unfrozen už se svým fantasy roguelike RPG ušlo pořádný kus cesty, vydáním plné verze Iratus: Lord of the Dead ale vlastně celá pouť teprve začíná. Temný černokněžník Iratus vstává z mrtvých a je odhodlaný si postavit nemrtvou armádu z těl svých nepřátel. Jeho plesniví poddaní mají stovky různých vlastností a dovedností, které musíte umně zkombinovat, vydrápat se ze zaprášené krypty a pomstít se všem klaďasům.

Vaše družina sestává ze zombíků, upírů, koster, mumií, banshee, zkrátka všech možných stvoření, proti nimž v jiných hrách většinou bojujete. V soubojovém systému musíte brát v úvahu silné a slabé stránky nepřátel a adekvátně se jim přizpůsobit. Díky roguelike elementům totiž každý neúspěch znamená opakování. Klidně donekonečna, pokud se ze svých chyb nezvládnete poučit.

zdroj: Daedalic Entertainment

O dabing hlavního antihrdiny se postaral Stephan Weyte, kterého můžete znát coby Caleba z legendární střílečkové série Blood. A co se oznámení datadisku Wrath of the Necromancer týká, vyjde v září, udělá z vás ještě megalomaničtějšího nekromanta a rozšíří příběh a řady přátel i nepřátel.

Iratus: Lord of the Dead naleznete v této chvíli na Steamu s 34% úvodní slevou, která platí do 30. dubna.

Nejnovější články