zavřít

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2019

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přišel váš čas! My už jsme si své řekli v naší sérii článků Best of 2019, ale nyní je třeba, aby zazněl hlas lidu. Tedy abyste se chopili klávesnice a myši a hlasovali v naší tradiční anketě o nejlepší hry roku. Je jen na vás, zda budete chtít hlasovat ve všech kategoriích, jen některých, nebo pouze v tom, která hra by se měla stát tou vůbec nejlepší za uplynulý rok.

Jsme opravdu zvědaví, kdo u vás uspěje a popravdě bychom byli nejradši, kdybyste hlasovali ve všech kategoriích. Loňský rok byl totiž velmi specifický v tom, že se průmysl soustředil na rok 2020, a tak vyniklo víc nenápadných titulů. To se projevilo i v našem redakčním hlasování a debatě, kdy některá rozhodnutí probíhala na ostří nože. Takže tentokrát si netroufneme ani tipovat, které tituly a jejich osazenstvo nejvíc učarovaly právě vám.

Čtenářská volba hry roku 2019

Anketa již skončila.

Prohlášení: Společnost Tiscali Media, a.s. jako vydavatel serveru Games.cz prohlašuje, že e-mailové adresy soutěžících neposkytne žádným třetím osobám a ani je nevyužije pro své marketingové aktivity.

Tagy: Best of 2019

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.