zavřít

Dojmy z Vietcong: Fist Alpha a české obrázky

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přelom ledna a února bude patřit vydání datadisku Vietcong: Fist Alpha pro jednu z nejlepších first-person stříleček loňské produkce, jejímiž producenty jsou domácí týmy Illusion Softworks a Pterodon.

Příznivcům hry se tak zpřístupní další dobrodružství z druhé půle šedesátých let v konfliktu zvaném vietnamská válka. Stejně jako v původní hře se i nyní setkáte s vícemémě neobměněným týmem amerických veteránů, jejichž prostřednictvím budete vstřebávat atmosféru válečného konfliktu zasazeného především do pralesní krajiny rozprostírající se okolo vojenského tábora Nui Pek.


nové obrázkykompletní galerie

Trochu netradičně se pokračování Vietcongu přesová v čase o půl roku před události původní hry. Do úvodní mise vstupujete v březnu 1967 na území Kambodži a kdo Vietcong zná, už asi tuší, co podstatného s tím bude souviset. Jde o změnu hlavního hrdiny, kterým je v datadisku Warren Douglas, předchůdce po něm nastoupivšího seržanta Hawkinse. Datadisk přináší jednak asi osm misí pro singleplayer, ale na své si přijdou rovněž fanoušci multiplayeru, kam přibudou krom jiného i další nové mapy, zbraně atd.

Mé první dojmy z odehrání úvodních misí dávají tušit, že hra asi nijak výrazně neodbočí ze svého konceptu a bude se držet v linii původního zpracování, čímž mám na mysli jak prostředí, tak i herní náplň a způsob řešení úkolů. Na jakékoli závěry je ale zatím příliš brzy a více informací čekejte v exkluzivní recenzi, kterou u nás najdete začátkem února. Do té doby se zkuste spokojit s prvními screenshoty z české verze hry, jež jsem pro vás při hraní natípal. Zájemcům o datadisk doporučím (pokud jej ještě nečetli) náš záříjový rozhovor, kde samotní vývojáři odkryli řadu zajímavých informací.
zdroj: vlastní zpráva

mickey

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.