zavřít

Tvůrci Sniper Elite 4 nabídnou nové módy a mapy majitelům základní hry zdarma

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Stealth akce Sniper Elite 4 vychází v úterý, 14. února a vývojáři proto zveřejnili nejenom klasický startovní trailer, ale hlavně informace o season passu. Za vyzvednutí třeba stojí, že všechny mapy a multiplayerové módy, uvolněné po vydání hry, budou dostupné zdarma pro všechny majitele základní hry.

Season pass hráčům zajistí přístup k novým misím, zbraním, skinům a dalším drobnostem. Celkem půjde o dvanáct obsahových balíčků včetně čtyř kampaňových misí pro jednoho či dva hráče.

Majitelé season passu také dostanou předobjednávkovou misi Target: Führer, kdy se podíváte do středomořského zařízení s U-boat, a pokusíte se sejmout samotného Hitlera, což lze udělat prý až třiceti různými způsoby.

Součástí season passu je také Camouflage Rifle Skin Pack, který hráčům zajistí skiny pro všech sedm startovních pušek. Skiny pak lze použít v jakémkoliv módu. Další na řadě jsou tři nové kampaňové mise, které se odehrávají separátně od hlavní příběhové kampaně, a zavedou vás i do nového prostředí mimo Itálii.

Následovat budou tři menší balíčky. Každý z nich vyjde společně s jednou kampaňovou misí a bude obsahovat tři nové zbraně, osm nových skinů na zbraně a dvě nové postavy.

Další balíčky už se týkají jen zbraní a postav, a přidají například zbraně s tlumičem nebo známé spojenecké pušky, potažmo tři nové postavy do multiplayeru a kooperativního režimu.

Season pass stojí 35 euro, ale jak už bylo řečeno, jen kvůli novým mapám a módům si ho kupovat nemusíte – ty dostanou zdarma všichni majitelé Sniper Elite 4.

Tagy: stealth akční

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.