Akce The Club v soutěživém stylu
zdroj: tisková zpráva

Akce The Club v soutěživém stylu

13. 4. 2007 17:17 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Rychlé reakce a bodová odměna za zručnost při zabití nepřátel - to jsou klíčová slova sportu od tvůrců Project Gotham Racing.

Rychlé reflexy, běh levelem na čas a odměna za zručnost při zabití nepřátel, že pak hraní působí jako sport. To jsou klíčová slova chystané akce The Club, která byla odhalena na E3 2006 a dnes ji Bizzare Creations více představili. Při designování začali se střílením na pohyblivý terč ala Virtua Cop, až se z toho vyklubal soutěživý titul, kde má záležet na vašich reakcích, umění zacházení se zbraní a na znalosti prostředí. Levelů má být padesát v osmi různých typech prostředí po celém světě, některé budou lineárnější méně, některé více. Záleží na zvoleném druhu hru, primárně se každopádně jedná o singleplayerový titul, ale počítejte i s podporou multiplayeru se speciálně uzpůsobenými módy, online žebříčky i achievementy.

Protivníci nejenže budou adekvátně reagovat na aktuálně nastalou situaci, ale také mají každou hru vypadat jinak. Způsob jejich vytváření slibuje mnoho variací vizáže. Na otázku IGN, zda se budou oponenti objevovat vždy na odlišných místech, zazněla vyhýbavá odpověď, že hráčovu znalost místa jejich výskytu přirovnali k tomu, jako když víte o blížící se zatáčce v závodech. Má jít především o to, jak šikovným způsobem někoho sejmete, přičemž nečekejte metodu pokus-smrt-repete. O grafiku zachycenou na čtrnácti premiérových screenshotech se postará základem totožná interní technologie jako v Project Gotham Racing 4.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Na výběr dostanete z osmi údajně dost cool postav, každá se specifickým undergroundovým image, motivací k boji a vlastním příběhem (od autora Killzone). Disponovat budou sérií pohybů, jako převalení se, vymrštění se nebo skákání. S problémy si proto umí poradit různými způsoby, což se pak projeví na skóre (započítaném do celkové statistiky profilu). Právě proto, abyste si tyto pohybové kreace pořádně vychutnali, budete vše sledovat third-person kamerou, přestože by se pro daný žánr možná více hodil pohled z vlastních očí. Postupem času se odemknou lepší zbraně, ale jejich síla nemusí vždy znamenat zajištění vyššího hodnocení - důležitější bude vybrat si tu správnou pro konkrétní moment. Herní automaty připomínající a vysokou mírou znovuhratelnosti oplývající The Club vyjde pro PC/X360/PS3 na podzim.
zdroj: IGN, JF

Nejnovější články