zavřít

Sledujte Fight Club #459 o Pánovi prstenů a o tom, proč se Xbox (zase) střelil do nohy

Windows PlayStation 4 Xbox One Stadia PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pán prstenů je studnice plná kreativních nápadů, do které si budou s kbelíkem chodit nabírat tvůrci filmů, seriálů i her ještě hodně dlouho. Hned několik takových nádob si nasosal Amazon a začal připravovat seriál i hry. Nás ale zajímá především chystaná adventura The Lord of the Rings: Gollum od studia Daedalic, která se zaměří na část příběhu titulního (anti)hrdiny.

Vedle Pána prstenů nemůžeme neotočit hlavy směrem k ohlušující ráně – to se totiž Microsoft zase střelil do nohy. Šéf Xbox studií prozradil, že Xbox Series X nebude mít minimálně po dobu jednoho roku až dvou let žádné first party exkluzivní hry. Inu, snad si to experti jedné z největších softwarových firem na světě dobře spočítali a nabídnou hráčům dostatek důvodů, proč si pořídit zrovna jejich novou konzoli. Upřímně o tom ale někteří členové redakce silně pochybují.

V krátkosti se také vrátíme k vámi oblíbenému článku o vynikajících hrách, které nás příliš nezaujaly. V posledních letech totiž vyšlo hned několik obřích pecek, jejichž objektivní kvality nelze v žádném případě rozporovat. I přesto některé z nás ale hrozně nudí nebo nám jednoduše nesedly. A pozor, nejde jen o těch pár kousků vyjmenovaných ve zmíněném článku.

Tak jako každý podcast, i tentokrát nám můžete posílat své dotazy. Ptát se můžete buď na e-mailu podcast@games.cz, nebo nám psát otázky do chatu během živého vysílání začínajícího v 16:00. Na Mixeru, na Twitchi a brzy snad i na YouTube.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.