zavřít

Wolfenstein: The New Order předvede svět, kde vyhráli nacisté

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Legendární FPS titul se vrací! Přišel čas zase nakopat nácky do jejich pozadí. Ovšem, jak naznačuje trailer uvnitř článku, tentokrát to budou pozadí primárně kovová. V Bethesdou čerstvě oznámeném Wolfenstein: The New Order (obrázky ze hry jsou v galerii) se ovšem podíváme do šedesátých let. Třetí říše totiž i přes snahu B.J. Blazkowicze zvítězila a nyní předělává svět k obrazu svému.

Nyní je na Blazkowiczovi, aby se vrhnul do pokusu zlomit nacistické jho v zoufalém protiútoku, který připraví vyšší rasu o její mocné zbraně. Sympatické je, že za hrou stojí švédští MachineGames (pod patronátem Bethesdy), tedy studio tvořené zakladateli Starbreeze Studios, kteří stojí za nedostižným Chronicles of Riddick.

O mnoho více o hře zatím nevíme, tedy kromě toho, že vyjde koncem roku 2013 na PC, PS3, X360 a novou generaci konzolí. Samotný teaser moc neuchvátí... a přijde nám, že zvolená hudba zrovna neodpovídá šedesátkám ve světě, kde vyhráli nacisté. Ale čert to vem, hlavně ať je tohle střílení nácků zábavné.

Tagy: legenda FPS válečná

Zdroje: GameSpot,DSOGaming

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.