zavřít

Vydejte se s Nifflasem do jeho nové hry Knytt Underground

Windows PlayStation 3 MAC

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Naši nejlepší nezávislou hru za rok 2012 už jsme sice vyhlásili, a protože každému z nás v TOP 5 logicky něco chybělo, jelikož skvělých indie her vyšlo něúrekom, tak v lednu vás čeká poněkud důkladnější výpis toho, co by vás nemělo v indie kategorii za rok 2012 minout. Marek už si na tom brousí zuby a mám takové tušení, že v seznamu her nebude chybět ani Knytt Underground od Nifflase (vl. jménem Nicklas Nygren).

Nejnovější zásek v legendární, ano nepřepsal jsem se, sérii explorativních her už není freewarovka, nýbrž se prodává pro PC, Mac a PS3 za 15 babek. A já směle říkám, že jestli je zrovna nemáte vázané na něčem podstatném, tak je obětujte. Čeká vás zážitek, který se jen těžko zapomíná. Ostatně, mazejte k Nifflasovi na web a stahujte demo, které vám zpřístupní první dva světy ze tří. Po rozkliku se také můžete podívat na trailer.

Anebo se překlikněte a stáhněte si plnou verzi Knytt Stories. Nifflas má na svých stránkách vůbec hned několik dalších her, které by vás neměli minout, pokud jste zážitkově orientovaní a atmosféra ve hrách je pro vás něco velmi podstatného. Samozřejmě, pokusíme se na Knytt Underground vyrobit recenzi, protože to není hra, která by se měla minout.

Tagy: Indie akční adventura plošinovka

Zdroje: Nifflas Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.