zavřít

V The Survivalists od tvůrců The Escapists za vás budou makat opice

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch Xbox 360 PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Když Prison Architect proslavil vězeňskou tematiku, objevila se hra ze stejného prostředí, ale s opačným přístupem. V The Escapists a jeho pokračování jste nespravovali věznici, ale snažili jste se prchnout po vzoru seriálu Prison Break (Útěk z vězení). Jenže co dělá takový uprchlý vězeň na svobodě? Na to odpoví nová hra The Survivalists.

Skutečně se jedná o stejný svět, akorát už nebudete muset vymýšlet, kam schovat šroubovák a jak vytvořit falešnou mříž větrací šachty. V The Survivalists se ocitáte v exotickém prostředí jako trosečník a snažíte se především přežít.

Zpočátku máte k dispozici jen holé ruce, ale brzy přijdete na to, jak si vytvořit jednoduché nástroje a s jejich pomocí i nějaké to obydlí a zbraně. Ty budete potřebovat k lovu zvěře, ale i k vlastní obraně před šelmami a divokými fanatiky, kteří okupují zdejší tajemné lesy plné starodávných chrámů. Ty ukrývají poklady střežené hádankami.

Naštěstí na to nebudete sami. Jednak se můžete pustit do online kooperace, ale především vaše přítomnost neunikne zdejším zvědavým opičkám, které vás budou pozorovat a učit se od vás craftingu, stavbě a boji. Časem tedy nebudete vše obstarávat sami, ale budou pro vás makat druzí. Jen je musíte samozřejmě platit žlutými naturáliemi.

The Survivalists vyjdou někdy v příštím roce na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi. Do té doby můžete potrénovat své únikové schopnosti v jedné z her The Escapists, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

Tagy: survival kooperace pixel art crafting simulace Indie

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.