zavřít

V prvním DLC pro Just Cause 3 dostanete raketový wingusit a spoustu nových misí i nepřátel

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

První obsahový balíček rozšíří v Just Cause 3 přesně v těch oblastech, ve kterých hra vyniká - létání a akci během pohybu ve vzduchu. První balíček ze tří vyjde pod názvem Sky Fortress pro PC, PlayStation 4 a Xbox One verze hry už v průběhu příštího měsíce. Vývojáři tvrdí, že s pomocí nového obsahu povýší hratelnost Just Cause 3 na novou úroveň, a minimálně podle informací a videa mají jejich proklamace něco do sebe...

Sky Fortress do hry přidá sadu nových misí a především nové nepřátele: obrovskou létající pevnost a armádu smrtících dronů. Abyste se mohli s takovou hrozbou popasovat, vyfasujete Bavarium Wingsuit. Tedy nový, raketovým pohonem poháněný a kulomety ozbrojený, wingsuit, který můžete dále vylepšovat a nahánět tak dronům strach stále lepšími ofenzivními i defenzivními vlastnostmi.

S novým winguistem můžete navíc regulérně létat (díky raketovému pohonu) a nepotřebujete k tomu přitahovací hák. Jeho dva kulomety také automaticky zaměří jakékoliv dotírající rakety. Jistě dobře poslouží také dron Eviction a útočná puška Bavarium Splitter.

Video dokazuje, že vývojáři nenechali nic náhodě a přidali do hry to, co její specifické hratelnosti prospěje nejlépe. Projíždět se totiž po silnicích v autě je v Just Cause 3 nuda a mě popravdě nebavilo ani klasické střílení na zemi. Dejte mi ale wingsuit, raketomet a je o zábavu postaráno na několik hodin.

Jak už ale název celého season passu Air, Land & Sea naznačuje, po novém obsahu pro akci ve vzduchu přijde obsah, který obohatí akci na zemi. Druhý balíček se bude jmenovat Land Mech Assault a měl by nabídnout solidní prostředky pro generování dalších a dalších výbuchu. Dostanete v něm totiž k ruce unikátního mecha s gravitační zbraní ne nepodobné té z Half-Life 2.

Přitahování a následné odhazování policejních aut by mohlo být docela příjemnou kratochvílí mezi ničením mostů a kradením stíhaček. Mech má být sice silný "pouze" jako tank, ale jeho lepší manévrovatelnost a vůbec hbitost zajistí, že vám nepřátelé jen tak neutečou.

Just Cause 3

Trio obsahových balíčků završí Bavarium Sea Heist, o kterém zatím tvůrci nezveřejnili žádné informace. Jen se dá logicky předpokládat, že nabídne hračky použitelné na moři.

Celý season (expansion) pass čítající Sky Fortress, Land Mech Assault a Bavarium Sea Heist vás vyjde na 25 euro. Samotný Sky Fortress pak na 12 euro, pokud by vás souboje na souši a na moři už nezajímaly. Přesné termíny vydání jednotlivých DLC zatím známa nejsou, ale veškerý obsah by měl vyjít do konce letošního léta, což znamená nejpozději v září. Majitelé season passu se k novému obsahu navíc dostanou vždycky o týden dřív než půjde dané rozšíření do prodeje.

Tagy: akční 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.