zavřít

Tvůrci Chivalry představili magickou akci Mirage: Arcane Warfare

PC

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Nezávislý tým Torn Banner Studios zabodoval už svou prvotinou Chivalry: Medieval Warfare a na jejích základech staví i jejich nová hra - Mirage: Arcane Warfare. Opět půjde o akční multiplayerovku, ale jak napovídá název i první krátká ukázka přímo ze hry, opustíte středověké bojiště a pustíte se do magických zápasů, které mají atmosférou blíže takovému Aladinovi.

Tam, kde v roce 2012 Chivalry: Medieval Warfare nabízela realismus a lítou řež, tam Mirage: Arcane Warfare přinese taktéž řež, ale zbavenou okovů jakéhokoliv realismu a návaznosti na historii. Odlehčenou hratelnost doplňuje komiksové ladění a spousta magie, která slouží jako jeden z prostředků vraždění nepřátel.

Krátká ukázka toho zatím příliš mnoho neodhaluje, plnohodnotný trailer vyjde v řádu dnů, přičemž odpočet do vydání můžete sledovat na webu hry. Jinak je celkem jasné, že základní akčnost Chivalry zůstane zachována, ale meče a štíty vyměníte za nože a magii a prostředí vrcholného středověku střídá romantizovaná představa o fantaskním Blízkém východě. Kdy hra vyjde zatím nevíme.

Tagy: online akční multiplayer bojovka

Zdroje: tisková zpráva,Kotaku

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.