zavřít

Tvůrci Chivalry představili magickou akci Mirage: Arcane Warfare

Windows

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Nezávislý tým Torn Banner Studios zabodoval už svou prvotinou Chivalry: Medieval Warfare a na jejích základech staví i jejich nová hra - Mirage: Arcane Warfare. Opět půjde o akční multiplayerovku, ale jak napovídá název i první krátká ukázka přímo ze hry, opustíte středověké bojiště a pustíte se do magických zápasů, které mají atmosférou blíže takovému Aladinovi.

Tam, kde v roce 2012 Chivalry: Medieval Warfare nabízela realismus a lítou řež, tam Mirage: Arcane Warfare přinese taktéž řež, ale zbavenou okovů jakéhokoliv realismu a návaznosti na historii. Odlehčenou hratelnost doplňuje komiksové ladění a spousta magie, která slouží jako jeden z prostředků vraždění nepřátel.

Krátká ukázka toho zatím příliš mnoho neodhaluje, plnohodnotný trailer vyjde v řádu dnů, přičemž odpočet do vydání můžete sledovat na webu hry. Jinak je celkem jasné, že základní akčnost Chivalry zůstane zachována, ale meče a štíty vyměníte za nože a magii a prostředí vrcholného středověku střídá romantizovaná představa o fantaskním Blízkém východě. Kdy hra vyjde zatím nevíme.

Tagy: online akční multiplayer bojovka

Zdroje: tisková zpráva,Kotaku

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.