zavřít

The Riftbreaker je akční tower defense říznutá mechy a Diablem

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pokud vám strategie Battletech přišla příliš pomalá a komplikovaná a MechWarrior nenaplnil vysoká očekávání, pokud zkrátka stále máte chuť na pořádnou řezničinu s bojovými mechy, pak jste na správném místě. Vaše touhy dost možná naplní chystaná tower defense diablovka The Riftbreaker.

zdroj: Exor Studios

Ve světě hry The Riftbreaker se lidstvo naučilo využívat jednosměrný teleport, vyvinulo bojové mechy a posadilo do nich nejbystřejší mozky Země. V kůži vědkyně Ashley S. Nowak si zalezete do železného robota, kterému přezdíváte Mr. Riggs, a pohlaváři vás pošlou na velmi vzdálenou planetu Galatea 37 bez možnosti návratu.

Platí to ale jen do doby, než na jejím povrchu zbudujete novou základnu a umožníte tak volný pohyb mezi oběma planetami. Následně může začít kolonizace nového světa. A až se k vám nahrnou první obyvatelé, budete jim mít co vyprávět.

Galatea 37 totiž rozhodně není pustou skálou plující vesmírem. Bují na ní život, tisíce a tisíce potvor, které vás nepřivítají s láskou, ale naloží s vámi tak, jak byste s nimi zacházeli vy ve vlastní domovině. Naštěstí je váš mech vybavený zbraněmi na blízko i na dálku, od mečů přes kulomety po plamenomety, a protože jste šikovní vědci, umíte si pro své vozidlo vyrobit i nové hračky.

zdroj: Exor Studios

Zpočátku vás čeká průzkum planety a hledání zdrojů. Následně se pustíte do jejich těžby a začnete budovat základnu se spoustu obranných prvků. Čím větší bude základna, tím větší bude poutat pozornost. Přesto se budete neustále vydávat dál a dál, abyste našli nové zdroje surovin a odhalili tajemství, která tato cizokrajná planeta ukrývá.

Tvůrci z EXOR Studios nejsou v tom žánru žádnými nováčky. Stojí například za výborně hodnocenou akcí X-Morph: Defense, se kterou The Riftbreaker od prvního pohledu sdílí mnoho prvků. Jejich novinka vyjde letos na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: strategie akční sci-fi tower defense diablovka mechové

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.