zavřít

Polská adventura Lemuria: Lost in Space nabízí rozsáhlé demo

Windows

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Lemuria: Lost in Space je netradiční polská point-and-click adventura s prvky akčních soubojů, v níž prozkoumáváte opuštěnou vesmírnou loď. Nebylo by divu, kdybyste si pod tímhle popisem příliš nedokázali představit, jak bude výsledná hra fungovat. Vývojáři ze studia EJR Team se naštěstí rozhodli, že váš zmatek vyléčí demem, které si můžete zdarma stáhnout na Steamu.

V roli robota Abrixe budete hackovat terminály, ničit kulometné věže a další bezpečnostní systémy, a snažit se přežít v nebezpečném prostředí mnoho desítek let pohřešovaného mezihvězdného plavidla Lemuria 7. Musíte vyřešit problémy spojené s unikající radiací či extrémní teplotou a během toho všeho se pokusit vyřešit záhadu zmizelé posádky.

Zkušební verze je docela rozsáhlá – podle autorů jde asi o pětinu celkového obsahu hry. Všechny mechaniky by už měly fungovat v souladu s finální podobou, jen se musíte spokojit s některými ústupky kosmetického rázu, třeba chybějícím dabingem. Tvůrci také varují, že stále ještě probíhá balancování všech tří nastavení obtížnosti, tak se nedivte, kdyby hra byla na některých místech příliš snadná nebo složitá.

Kdybyste chtěli být užiteční a aktivně pro vývoj hry něco udělat, po skončení dema můžete vyplnit dotazník, který vývojářům poskytne neocenitelnou zpětnou vazbu. A to není všechno. Až zodpovíte všechny otázky, budete vyzváni k vytvoření vlastní hackovací hádanky. Autor nejlepšího nápadu obdrží hru zdarma, a navíc bude zmíněn v titulcích.

Datum vydání Lemuria: Lost in Space je stanoveno na první kvartál roku 2017, plná verze by tedy měla dorazit během pár měsíců.

Tagy: robot vesmírná loď survival adventura tajemství

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.