zavřít

E3 2017: Průvodce herní výstavou na Games.cz

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V hromadě materiálů z gigantické herní výstavy E3 nikdy není snadné se zorientovat. Z Los Angeles se na vás vyřítí trailery, screenshoty, prezentace, drby i spekulace. V té záplavě se můžete klidně utopit… ale my jsme vaším záchranným lanem. Tak jako každý rok se v našem E3 2017 speciálu můžete těšit na podnětné články i nejdůležitější videa, stejně jako na rozhovory s našimi zahraničními vyslanci, kterými jsou letos Aleš Smutný a Martin Bach. A neopomeneme samozřejmě ani streamování těch nejdůležitějších tiskových konferencí. S těmi začínáme už v sobotu v 9 večer, kdy se celému světu představí firma EA, a pokračujeme v neděli v 11 konferencí Microsoftu. A pokud vás zajímají třeba detaily o chystaném Far Cry 5 nebo novém dílu série Assassin’s Creed, zůstaňte s námi celý týden.

Nálož tiskovek

Streamování tiskovek, stejně jako loni, zajistí Lukáš Grygar, k němuž se připojí vzácní hosté a možná sem tam i nějaký ten redaktor. Podrobný program všeho, co máme za lubem, najdete na stránce speciálu E3 2017, ale ve stručnosti jej vypíšeme i v následujících odstavcích.

Tak tedy, o konferenci EA v sobotu 21:00 s Davidem Rynešem už víte, stejně jako o nedělní tiskovce Microsoftu ve 23:00 s Miloše Bohoňkem. V pondělí v 6:00 pokračujeme Bethesdou, ten samý den ve 21:00 následuje očekávaná konference Ubisoftu s Honzou Vrobelem. V úterní nekřesťanskou hodinu 3:00 své trumfy vytasí Sony a v 18:00 všechno uzavře konkurent z Nintenda s Pavlem Dobrovským.

Redakční expertiza

Dále jsme si pro vás připravili speciální díly Fight Clubu, v nichž o E3 2017 také možná padne nějaká ta drobná zmínka. První díl proběhne tradičně ve středu, ovšem v netradičních 17:00, ten druhý v 18:00 ve čtvrtek. Možná přijde i Drda! Určitě ale přijde Honza Olejník, Honza Vrobel, Ján Ilavský a Vladimír Hrinčár.

A co naši tajní agenti Aleš s Martinem? Samozřejmě jsme je za oceán nevyslali jen tak. Několikrát v průběhu výstavy si s nimi popovídáme přes Skype, a to vždy v 10:00. První hovor proběhne v úterý, další ve středu, ještě jeden ve čtvrtek, a v pátek si dáme derniéru.

Kdyby vám to nestačilo, určitě sledujte postřehy týmu AS & MB™ na Facebooku, Twitteru či Instagramu, případně na dedikované stránce speciálu E3 2017. A kdybyste se s námi chtěli podělit o své postřehy, stačí je tweetnout s hashtagem #gamescze3.

Tagy: Fight Club Special E3 2017 e3-2017-live

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.