zavřít

DLC k Saints Row: The Third se přesouvá do dalšího dílu

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Drahý Jasone Rubine, nový šéfe THQ, máš jasno v tom, co říkáš? Není to tak dlouho, co se...

Drahý Jasone Rubine, nový šéfe THQ, máš jasno v tom, co říkáš? Není to tak dlouho, co se totiž Rubin o Saints Row: The Third vyjádřil jako o hře, kterou nechce pod svým vedením v THQ vidět (viz náš článek) a pro tým Volition viděl mnohem zářivější zítřky bez fialových penisů v lidské podobě. Jenže teď obrátil o 180 stupňů a důvodem je, dle jeho slov, DLC Enter the Dominatrix, o němž jsme již psali.


„Když jsem viděl Enter the Dominatrix, na němž Volition pracuje, byl jsem naprosto uchvácen těmi nápady a touhou rozšířit celý svět téhle značky. Zeptal jsem se tvůrců, co by dokázali, kdybych jim dal více času, zdrojů a širší záběr na celý projekt. Nakonec jsme se dohodli, že fanoušci chtějí mít ze Saints Row ještě větší, lepší a přehnanější hru a proto nyní Enter the Dominatrix zakomponujeme do mnohem rozšířenějšího, plnohodnotného pokračování, které vyjde příští rok“.

Aha. Takže najednou je ujetější styl Saints Row správný. Nutno říci, že tohle rozhodnutí má navenek dělat dojem rozhodného muže, který se nebojí dát talentovanému týmu co největší pravomoce a prostředky. Jenže na pozadí se zdá být tohle vše tak trochu... podivné. V polovině roku se náhle rozhodne o pokračování, které má vyjít už příští rok? To zavání spíše chrlením titulů k populární značce. Dominatrix zjevně bude tvořit nemalou část hry.

THQ prý posunem DLC přijde zhruba o dvacet milionů dolarů, ale doufá, že se vrátí prodejem hry - čtvrtého dílu. Doufejme tedy, že nebude celé Saints Row 4 založené na oné myšlence Matrixu, na jejímž základě vzniklo tohle DLC. Znamenalo by to totiž, že došlo k rozhodnutí ukuchtit narychlo zvětšené DLC a tvářit se, že tohle vlastně fanoušci chtějí.

Tagy: humor byznys akční sci-fi

Zdroje: VG247,CVG

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.