zavřít

Dělej džus, ne válku. V létě přifrčí ovocné závody All-Star Fruit Racing

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Proč prohánět sladké plody přírody trávicím traktem, když je můžete mrskat po závodnících prohánějících se po klikaté trati? All-Star Fruit Racing svým názvem sice připomíná tuctové rádoby hry z mobilní platformy, ale pod touto nelákavou slupkou nabízí na pohled šťavnatou zábavu. Že by Mario Kart dostala důstojného soka?

Mario Kart je dlouhodobě neporazitelným králem na poli závodních party her. Upřímně neočekávám, že by ho All-Star Fruit Racing vyšoupla ze Switche na druhou kolej, ale oproti němu má jednu obrovskou výhodu – mohou se na ni těšit úplně všichni. Jak majitelé konzole od Nintenda, tak od Sony i Microsoftu a rovněž každý PCčkář.

All-Star Fruit Racing je v předběžném přístupu na Steamu již od loňského září a stále můžete naskočit za slušných 15 eur. Hra by pak měla vyjít letos v červenci na všech výše zmíněných platformách. Všude nabídne split-screen až pro čtyři hráče a kromě Switche se těšte i na online multiplayer v osmi.

Hlavní náplní ovocných závodů jsou – stejně jako v případě Mario Kart – power-upy, jimiž se probojováváte k vítězství. V tomto směru ale nejde o čisté kopírování, protože nebudete sbírat otazníčky náhodně určující vaši další výhodu.

Snažíte se totiž naplnit své nádrže různými druhy ovoce, jejichž následné zkombinování a spotřebování vám garantuje mocné efekty. Jak moc záleží jen na vás. Pokud se vám nechce čekat na kompletní naplnění, dočkáte se slabšího efektu, zatímco vrchovaté nádrže rozpoutají Megadžus.

To vše zažijete na 21 tratích rozdělených do pěti odlišných světů. Čtyři z nich pokrývají roční období, pátý svět je speciální. Nechybí mód kariéry, eliminace, závody do kopce, časovky, dragy a možnost jejich modifikace. Takže v létě na všech hlavních platformách.

Tagy: party Závody ovoce

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.