zavřít

Americké trucky se letos v American Truck Simulatoru vydají dál na východ, do Colorada

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

České kamionové simulace Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator se nepřestávají rozšiřovat. Zatímco první jmenovanou letos čeká výlet na Pyrenejský poloostrov, její americká odnož se nejprve dočká státu Idaho, aby se posléze do skládačky USA připojilo i Colorado.

Jak už mají SCS Software ve zvyku, na nové rozšíření hry American Truck Simulator lákali nejprve videem, které můžete zkouknout níže, a nechali svou komunitu hádat, do jakých končin se simulace vydá příště. Nešlo o nijak náročnou hádanku. Tolik možností při postupu od západu na východ přeci jen není a fanoušci správně tipovali Colorado.

Snad není třeba dodávat, že i Colorado nabídne krásnou krajinu, která potěší řidičovo oko na dlouhých cestách po širokých dálnicích. Zároveň potěší i ucho díky updatu zvukového enginu, o kterém jsme psali posledně spolu s možností stahovat okénka.

Tvůrci zdůrazňují, že momentálně naplno pracují jak na rozšíření Idaho, tak i Colorado a dodatku Iberia pro Euro Truck Simulator 2. Colorado by mělo vyjít pár měsíců po Idahu a mělo by stíhat konec letošního roku, i když v současné situaci není nic stoprocentně jisté.

zdroj: SCS Software blog

Tagy: Amerika Colorado kamiony simulace dlc česká hra simulator

Zdroje: SCS Software blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.