zavřít

Wargame: AirLand Battle představuje francouzskou armádu

Windows

- Obrázky autor: Adam Homola Komentáře: 0

Tvůrci z Eugen Systems si pro nás připravili pár nových obrázků z připravovaného Wargame: AirLand Battle, na kterých se nám představuje francouzská armáda. Už jsme viděli britské i německé jednotky a teď je na řadě další velký národ. Francouzská armáda prý reprezentuje největší vojenskou sílu v Evropě a jako taková se připojila společně se spojenci z NATO k fiktivnímu konfliktu ve Skandinávii.

Znalcům vojenské techniky to asi netřeba říkat, ale pro ty z nás, kteří se v armádních strojích zase tolik nevyznají, se na obrázcích nachází AMX-13 Harpon (Harpoon), AMX-30B2 Brennus, nové varianty VAB a agilní výzvědná helikoptéra Alouette III. Na obrázcích nechybí ani duo Mirage 5F a Mirage 2000C za letu. K těmhle dvěma kouskům pak přibude taky Mirage III, Mirage F1, a v neposlední řadě Super Etendard.

Připomeňme, že Wargame: AirLand Battle je přímým pokračováním úspěšné strategie Wargame: European Escalation, vydává ji Paradox Interactive a zahrát si ji budete moct za nedlouho, hra totiž vychází v květnu na PC. Tvůrci mají na hru vymakaný engine, který vypadá hodně dobře a občas může na videích a obrázcích navodit dojem, že se na nás řítí nějaký Battlefield. Přitom to bude víceméně klasická strategie v moderním hávu.

Tagy: strategie akční válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.