Ubisoft vám pošle posměšný email, pokud nebudete hrát Far Cry 6 dost často
zdroj: Foto: Ubisoft

Ubisoft vám pošle posměšný email, pokud nebudete hrát Far Cry 6 dost často

27. 10. 2021 11:45 | Novinky | autor: Alžběta Trojanová |

Far Cry 6 vyšlo začátkem měsíce. Jestli jste ale měli plný kalendář a hru zapnuli jen na chvilku a ještě se k ní nevrátili, možná jste také dostali email od hlavního záporáka Antona Castilla. Nebo abych byla přesnější, od marketingového týmu Ubisoftu. Ten se rozhodl pro vcelku originální způsob, jak vám připomenout, že byste se mohli vrátit ke hraní.

Místo klasického emailu s novinkami ohledně hry vám přijde statistika, kolik hodin jste ve hře strávili, jaké trapné množství vojáků jste zabili a jak je skvělé, že se nepletete Antonovi do cesty. Email vám přijde i v případě, že jste se hře skutečně věnovali, tón je ovšem méně jízlivý a El Presidente tu místo toho slibuje, že všechno vezme zpět.

Internet se nemůže shodnout na tom, jestli pasivně agresivní komentáře od záporáka jsou geniální způsob, jak hráče motivovat, nebo naopak otravný spam, co maximálně naštve. Upřímně, jako hráčka, ktrerá má obecně problém najít si čas a motivaci k tomu, vracet se ke hrám s otevřeným světem, patřím spíš do druhého tábora. Ovšem chuť zkusit něco nového a pojmout klasický informační email jinak se musí Ubisoftu nechat.

Pokud jste se ještě do Far Cry 6 nepustili, nezapomeňte si přečíst Pavlovu recenzi!

Nejnovější články