Ubisoft chystá další veřejnou ochutnávku Riders Republic
zdroj: Ubisoft

Ubisoft chystá další veřejnou ochutnávku Riders Republic

20. 10. 2021 8:20 | Novinky | autor: Adam Homola |

Je fascinují sledovat nechuť některých velkých vydavatelů k demoverzím, a přitom vidět i jejich snahu nacpat nám své novinky rovnou pod nos za každou cenu. Aktuálně je řeč o blížících se arkádových závodech Riders Republic od Ubisoftu. Ty jste si mohli nedávno vyzkoušet v otevřené betě i v následné trial verzi, ale to zřejmě nestačí. Klasické demo nejspíš nebude, ale Yves Guillemot si očividně řekl, že hru musí před vydáním vyzkoušet co nejvíc lidí, ať to stojí, co to stojí. 

Čeká vás tak ne den, ne víkend, ale rovnou týden, kdy si můžete Riders Republic zahrát. Akce s oficiálním názvem Time-Limited Trial Week zní sice honosně, ale háček má už v názvu. Hrát můžete od 21. do 27. října, jenže nepočítejte s tím, že si dáte každý den dvanáctku a během sedmi dnů z téhle závodní divočiny vyždímáte i ten nejzapadlejší otazník na mapě.

zdroj: Ubisoft

Hrát totiž můžete pouhé čtyři hodinky. Sice není kam spěchat, máte na ně celý týden, ale po dosažení časomíry 4:00:00 vás Ubisoft s díky (a nepochybně i nabídkou na předobjednávku) z téhle republiky vyhostí. Dosažený postup vám ale nesmaže, a pokud vás sportovní blbnutí bude bavit natolik, že za něj ochotně vysolíte minimálně necelé dva tisíce, nebudete muset znovu začínat na zelené louce.

Sympatické také je, že během časově omezeného trial týdne vám bude k dispozici celá hra, tedy včetně módů Mass Races, Tricks Battle, Free for All, nebo třeba Versus Mode, jak informuje vydavatel na svém novinkovém webu.

Plná hra vychází už příští týden, konkrétně 28. října, a to na všechny myslitelné platformy kromě Switche: Na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC (Epic Games Store a Ubisoft Store) a díky vydání na cloudových platformách Stadia a Luna si budete moct zahrát i na mobilních telefonech, tabletech a dalších systémech.

Kdybyste náhodou zkušební týden nestihli a možnost vyzkoušet si Riders Republic vám utekla, nezoufejte. Ubisoft sice klasické demo nejspíš nikdy nenabídne, nicméně těžko si představit, že by zrovna u téhle hry čas od času neuspořádal nějaký ten bezplatný víkend. Kombinovaný s tučnou slevičkou tak, jak je u tohoto vydavatele v podstatě už zvykem.

Nejnovější články