Sonic Frontiers se příští rok bude těšit z řady updatů včetně nových hratelných postav
zdroj: Sega

Sonic Frontiers se příští rok bude těšit z řady updatů včetně nových hratelných postav

1. 12. 2022 10:10 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Nové dobrodružství ježka Sonica s podtitulem Frontiers Pavla nijak zvlášť neoslnilo. Nebavil ho otevřený svět, aktivity v něm, ale ani souboje s bossy, nemluvě o bídné grafické stránce, za což si Sonic Frontiers v recenzi vysloužil pouhých pět bodů z deseti.

To ale nemusí nutně znamenat, že by se nenašli hráči, kteří se i přes nedostatky dobře baví. A právě pro takové hráče mají tvůrci připravenou slušnou várku nového obsahu. Zatím nemáme konkrétní data vydání, ale příští rok postupně dorazí trojice updatů, všechny kompletně zdarma.

Jako první se do Sonica vetře hudba linoucí se z jukeboxu, fotomód a několik nových režimů s výzvami. Následovat bude druhý update s novým Koco, „open zone challenge“ a oslavami Sonicových narozenin. A konečně třetí update přinese spolu s novým příběhem i další hratelné postavy – potenciálně to bude Tails, Knuckles a Amy, jejichž tváře jsou vyobrazené v oznámení.

Ještě předtím dostanete 21. prosince možnost obléknout Sonica do červenobílých barev, hezky v duchu nadcházejících Vánoc. Sváteční výzdoby se společně s modrým ježkem dočká i celý ostrov.

Nejnovější články