Seriál podle The Last of Us potvrdil další herce
zdroj: Foto: HBO

Seriál podle The Last of Us potvrdil další herce

14. 8. 2022 15:00 | Novinky | autor: Alžběta Trojanová |

Seriál The Last of Us, který připravuje HBO, si rozhodně dává načas, dočkáme se ho až příští rok. Do té doby nám nezbývá než sbírat jednotlivé střípky informací. Těmi posledními je herecké obsazení bratrů Henryho a Sama.

Lamar Johnson, který si zahraje Henryho, se objevil například ve filmu Králové po boku Halle Berry a Daniela Craiga, zahrál si i vedlejší roli například v X-men: Dark Phoenix. Jeho bratra Sama pak ztvární začínající herec Keivonn Woodard. Zajímavé je, že zatímco ve hře bratry potkáte v Pittsburghu, kde utíkají před nakaženými, jak se zdá, v seriálu na ně hrdinové narazí v Kansas City. Tam se schovávají před revolučním hnutím ve jménu pomsty. Jak se zdá, seriál přeci jen nebude přesnou kopií toho, co známe ze hry.

To napovídá i zmínka o manželském páru Marlona a Florence. Jestli se škrábete na hlavě a říkáte si, kde na ně sakra ve hře narazíte, nebojte. Není to špatná paměť, ale zcela nové postavy, které HBO do seriálu přidalo. V tuhle chvíli ovšem víme pouze to, že se pár snaží přežít v drsné divočině postapokalyptického Wyomingu. Tak doufejme, že změny oproti předloze dopadnou lépe než nedávno vydaný Resident Evil od Netflixu.

Nejnovější články