Mortal Kombat 12 vyjde letos. Warneři to oznámili mezi řečí
zdroj: Mortal Kombat

Mortal Kombat 12 vyjde letos. Warneři to oznámili mezi řečí

24. 2. 2023 17:00 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Křupání kostí a trhání šlach v sérii brutálních bojovek Mortal Kombat bude mít letos pokračování s číslovkou 12. A jeho ohlášení rovnou může získat cenu za zatím nejobskurnější oznámení roku. Jen tak mezi řečí ho totiž zmínil viceprezident Warner Bros Discovery, Andrew Slabin, během finančního meetingu s investory.

„Uvidíte toho od nás letos mnohem více. Například vysoce očekávané Mortal Kombat 12 a Suicide Squad: Kill the Justice League. Obě hry jsou plánované na letošní rok a předpokládáme u nich ambiciózní prodeje,“ uvedl Slabin.

K tomu si neodpustil poznámku otec série Ed Boon, který záhy na Twitteru zveřejnil jeden z jeho notoricky známých kryptických vtípku a mlžení: „Tak kdo slyšel novinky o Injustice 3?“ Aby ještě více lidem zamotal hlavu, Boon naráží nejen na předchozí bojovky ze světa DC Injustice, ale nejspíš také na samotné slovo, které znamená nespravedlnost a možná tak komentuje i styl, jakým k prvnímu oficiálnímu oznámení Mortal Kombat 12 došlo.

Krom názvu a letos plánovaného vydání kolem Mortal Kombat 12 v této chvíli nevíme vůbec nic. Platformami, na které vyjde, počínaje, soupiskou bojovníků konče. Doposud poslední titul studia NetherRealm byl port Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch v roce 2019.

Nejnovější články