Dabér Alberta Weskera možná prozradil vývoj remaku Resident Evil 4
zdroj: Capcom

Dabér Alberta Weskera možná prozradil vývoj remaku Resident Evil 4

30. 11. 2021 16:10 | Novinky | autor: Pavel Makal |

O tom, že Capcom s remaky starých dílů série Resident Evil rozhodně nekončí, se spekuluje už dlouho. A ačkoli Resident Evil 4 vyšel na snad všechny myslitelné platformy a nedávno se dočkal i verze pro VR, neznamená to, že není v přípravě jeho převod do nového kabátku po vzoru předchozích pokračování.

Nyní začaly zvěsti o remaku vířit znovu a postaral se o to dabér DC Douglas, který dlouhodobě propůjčuje svůj hlas padouchovi Albertu Weskerovi. Ten měl svou roli v plánované hře diskutovat s diváky na Twitchi a následně některým poslat soukromou zprávu s concept arty Weskerovy podoby pro remake.

Důkazy o tom se začaly objevovat spolu s obviněními, že se Douglas ke svým fanouškům a především fanynkám chová nevhodně a v minulosti mu nebylo cizí ani sexuální obtěžování, a to jak osobně na různých akcích, tak i skrz sociální sítě.

Douglas vydal několik prohlášení, ve kterých popírá jak obvinění z nepřípustného chování, tak i sdílení jakýchkoli neveřejných informací o plánovaných hrách od Capcomu. Doplnil, že v současné době není s japonskou společností vázán jakýmkoli kontraktem, který by se týkal Resident Evilu 4 či jiných záležitostí. Kromě toho je údajně sám terčem stalkingu dvou neodbytných fanoušků.

Douglasův Twitter i Twitch jsou momentálně mimo provoz, na sociálních sítích nicméně kolují jak screenshoty jeho porušení NDA, tak i uložené diskuze, v nichž má nabízet fanynkám výhody za sexuální služby.

Sám Capcom uvedl, že se ke spekulacím nebude nijak vyjadřovat, na oficiální potvrzení remaku Resident Evil 4 si budeme muset ještě počkat. Letošní Resident Evil Village nicméně legendární a přelomový čtvrtý díl v mnoha ohledech připomíná.

Nejnovější články